DZIAŁANIE WODORU

Wodór. Klucz do zdrowia!

Sukces wodoru molekularnego to umiejętność przekroczenia bariery

krew-mózg, mitochondrium czy jądra komórkowego. Co to oznacza?

Że przenika do samego wnętrza komórki i naprawią ją od wewnątrz.

Stąd jego niesamowite możliwościami wspierającymi naturalne działanie komórek, zwłaszcza w zakresie wspierania :

  • pracy naczyń krwionośnych
  • walki z wolnymi szkodliwymi rodnikami
  • wspierania pracy mózgu
  • wzmacniania metabolizmu,
  • odchudzania
  • odmładzania skóry.

Przyszłe zastosowanie wodoru również w leczeniu chorób jest obecnie badane na całym świecie.

Liderem i ambasadorem stosowania wodoru jest Japonia.

Anev od 4 lat analizuje i wspiera badania nad zastosowaniem wodoru w walce o ludzkie zdrowie. Nasze urządzenia sotosowane są w chwili obecnej wyłącznie w regeneracji i odnowie biologicznej, odmładzaniu i wspieraniu naturalnych funkcji organizmu. Nie stosujemy Generatora Anev w leczeniu chorób.

Potencjał terapeutyczny i leczniczy wodoru jest stałym przedmiotem badań

Molecular Hydrogen Institute (MHI). To organizacja naukowa non-profit, wspierana przez czołowych naukowców z całego świata, którzy prowadzą badania na temat wodoru molekularnego i swoimi spostrzeżeniami dzielą się ze światem w wielu artykułach.


WĄTROBA

Woda z wodorem wspiera naturalną, fizjologiczną odnowę biologiczną wątroby np. po nadużyciu alkoholu


PŁUCA

To choroba cywilizacyjna na którą w Polsce cierpi aż 4 mln osób. Choroby układu oddechowego/uszkodzenia płuc, takie jak POChP, astma czy obrzęk płuc są spowodowane stresem oksydacyjnym, patogenami (bakterie, grzyby), a także wysokim zanieczyszczeniem powietrza (tlenki siarki i azotu, pyły, ozon oraz drobne cząsteczki spalin), którym oddychamy. Korzystanie z zabiegów wodorowych wspomaga naturalne bariery obronne płuc i oskrzeli.


STAWY

Wodór wykazuje działanie antyoksydacyjne.


SERCE

Serce to jeden z kluczowych organów człowieka, który codziennie jest narażony na działanie stresu oksydacyjnego. Badania dowodzą, że wodór wspiera pracę serca, szczególnie u sportowców i osób zmęczonych codziennym stresem.


NERKI

Nerki, obok wątroby, mają za zadanie filtrować organizm z toksyn. Nadmierne obciążenie nerek to obniżenie możliwości ich codziennej pracy. Picie wody wodorowej i prawidłowe nawodnienie pozwala uwolnić nerki od toksyn, a także zredukować produkty odpadowe, w tym azot mocznikowy we krwi.


UKŁAD TRAWIENNY

Z wielu doniesień naukowych wiemy, że zdrowie pochodzi z jelit. Zdrowe jelita to również zdrowy mózg. Wodór skutecznie wspomaga prawidłową, naturalną pracę jelit


METABOLIZM

Wodorowa odnowa biologiczna wpływa korzystnie na procesy przemiany materii od poziomu komórkowego aż po procesy naprawcze, występujące w samych organach. Wodór wspiera procesy przemiany materii u osób zmagających się z otyłością. Warto podkreślić, że z zabiegów wodorowych z powodzeniem mogą korzystać osoby zmagające się z cukrzycą oraz chorujące na kwasicę metaboliczną.


Zabiegi wodorowe odnoszą rewelacyjne skutki u osób zdrowych, osób uprawiających sport i osób zmagających się z problemami otyłości. U około 90% chorych na cukrzycę typu 2 stwierdza się nadwagę lub otyłość. Cukrzyca jest też przyczyną innych chorób takich jak: retinopatia, nefropatia czy zmiany miażdżycowe, nie wspominając o depresji, zaburzeniach lękowych, problemach z pamięcią i koncentracją.


KOŚCI

Zabiegi wodorowe wspomagają gospodarkę wapnia i witaminy D3.


NARZĄD SŁUCHU

Wodór chroni również narząd słuchu przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego.


NARZĄD WZROKU

Wodór wykazuje silny potencjał antyoksydacyjny.


SKÓRA

Wiek człowieka jest oceniany przez kondycję skóry. Udowodniono, że wodór jako pierwiastek młodości skutecznie radzi sobie z problemami skórnymi jak i niedoskonałościami, poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci. Warto rozważyć tę metodę zwłaszcza dlatego, że jest to bezpieczny antyoksydant, który pozwoli przywrócić naturalne piękno bez skalpela.


ALERGIE

Woda wodorowa i wodór molekularny mają silne właściwości antyoksydacyjne.